Umieszczanie wpisów w katalogach

System każdy wpis dodaje wg schematu:

  1. Sprawdzenie czy strona już się znajduje w katalogu, jeśli została dodana wcześniej przez użytkownika, to nie zostanie ona ponownie dodana do danego katalogu.
  2. Rozpoczęcie szukania pasującej kategorii. Najpierw mechanizm sprawdzi czy znajduje się w katalogu pierwsza kategoria wprowadzona przez użytkownika, jeśli się znajdują interesująca użytkownika kategoria, to skrypt przejdzie do następnego etapu, jeśli nie znajdzie odpowiedniej kategorii, to skrypt zaniecha dalsze przeszukiwanie danego katalogu i zacznie analizować następny katalog.
  3. Po odszukaniu pasującej kategorii system przeszuka dana kategorię pod kątem pasującej podkategorii, jeśli ją znajdzie, to przejdzie do punktu 4, jeśli nie znajdzie, to zacznie analizować następny katalog.
  4. Po znalezieniu odpowiedniej kategorii i podkategorii skrypt podejmie próbe wypełnienia formularza, jeśli po wypełnieniu formularza strona nie będzie widoczna od razu w katalogu, to może oznaczać, że dany katalog jest moderowany lub posiada zabezpieczenie w postaci tokena.
  5. W przeciwnym przypadku, jeśli wpis będzie od razu widoczny, to oznacza, że operacja dodawania strony do danego katalogu zakończyła się pełnym sukcesem.

Każdy etap procesu dodawania danej strony jest monitorowany i w przypadku wystąpienia błędu lub powodzenia stosowna informacja zostanie umieszczona w raportach.

Autorem tej podstrony jest Pomoc do katalogi.podstrona.pl.
Kopiowanie, powielanie informacji zamieszczonych na tej podstronie bez zgody autora jest zabronione.
Podstrona stworzona w systemie
regulamin | załóż własną podstronę | panel administracyjny
USA Shops | UK Shops | Wolne domeny | Spalanie paliwa | Szkolnictwo | Mundurki szkolne