Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czemu moja strona nie została dodana do ani jednego katalogu?

Najpopularniejszy powód - źle określiłeś kategorie / podkategorie strony. Rozwiązaniem jest zapoznanie się z kilkoma przykładowymi katalogami stron i na ich bazie uzupełnić kategorie / podkategorie dla danej strony.

Drugim często spotykanym powodem są błędy, jakie sam popełniłeś w kodzie swojej strony WWW. Spróbuj ręcznie dodać stronę do kilki katalogów. Jeśli meta tagi nie są automatycznie pobierane przy dodawaniu zmodyfikuj kod HTML swojej strony na zgodny ze specyfikacją lub skorzystaj z opcji ustawienia własnych słów kluczowych, opisu i tytułu strony (opcja ta jest dostępna w postaci formularza na dole każdego z raportów).

Moja strona jest dodawana do małej ilości katalogów. Dlaczego?

Dodawarka dodaje strony tylko do tych kategorii / podkategorii, których nazwy sam podałeś, jeśli masz częste komunikaty w raporcie o braku kategorii / podkategorii - zmodyfikuj kategorie i podkategorie.

Drugą przyczyną błędnego dodania strony jest wystąpienie tokena lub innego zabezpieczenia przy formularzu do dodania strony - w takim przypadku będziesz musiał samodzielnie dodać stronę. W raportach, przy każdej błędnie dodanej stronie jest link do formularza lub do danej podkategorii - po kliknięciu na dany link będziesz mógł swobodnie dodać swoją stronę bez przebijania się przez całą strukturę katalogu. Linki, na które już kliknąłeś są oznaczone kolorem czerwonym.

Dlaczego posiadanie większej ilości kont testowych niż jedno przez daną osobę jest zabronione?

Z doświadczeń zdobytych przy korenspondencji z użytkownikami zauważyłem jedną ciekawą rzecz - osoby, które zostają złapane na oszustwie po zablokowaniu konta piszą do mnie z pretensjami, że np. jestem kombinatorem. Dla mnie użytkownik, który kombinuje jak się da tylko po to by dodać drugą stronę do kilkudziesięciu katalogów za darmo nie jest użytkownikiem, którym jestem zainteresowany. Okres testowy służy testowaniu dodawarki, a nie właściwemu korzystaniu z systemu.

Wszelkie ustalenia odnośnie posiadania dwóch kont itp.

Jeśli masz ochotę - możesz korzystać z dwóch kont w systemie, jednak każde z nich jest w takim wypadku wyłączone z okresu testowego. Po wykryciu większej ilości kont przez daną osobę wszystkie konta danej osoby są blokowane do czasu opłacenia korzystania z serwisu.

Księgowanie wpłat.

W przypadku opłacania serwisu przy wykorzystaniu płatności payu.pl w przeciągu kilku godzin od dokonania płatności konto użytkownika zostanie doładowane punktami. Niestety, jeśli chcesz dodać więcej swoich stron do systemu i opłacić je np. w następnym miesiącu - ja jestem elastyczny i to bardzo, jednak tylko dla poważnych ludzi.

Mam pytanie, problem - do kogo się zwrócić?

Skontaktuj się ze mną pisząc na adres katalogi@podstrona.pl - postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie na Twój list.

Autorem tej podstrony jest Pomoc do katalogi.podstrona.pl.
Kopiowanie, powielanie informacji zamieszczonych na tej podstronie bez zgody autora jest zabronione.
Podstrona stworzona w systemie
regulamin | załóż własną podstronę | panel administracyjny
USA Shops | UK Shops | Wolne domeny | Spalanie paliwa | Szkolnictwo | Mundurki szkolne